☰  MENU

“con temporary” mostra di architettura mimarlık sergisi

  Sergi FLORANSA BELEDİYESİ KÜLTÜR KOMİSYONU’nun davetlisi olarak 14–19 tarihleri arasında LIMONAIA DI VILLA STROZZI- FIRENZE de olmak üzere bir seri sergi ve etkinlikle “Contemporary” başlığı altında bizlere sunmaktalar. Küratörlüğünü Orçun Ersan’ın yaptığı ve Giuseppe Oliverio…

 

Sergi FLORANSA BELEDİYESİ KÜLTÜR KOMİSYONU’nun davetlisi olarak 14–19 tarihleri arasında LIMONAIA DI VILLA STROZZI- FIRENZE de olmak üzere bir seri sergi ve etkinlikle “Contemporary” başlığı altında bizlere sunmaktalar. Küratörlüğünü Orçun Ersan’ın yaptığı ve Giuseppe Oliverio tarafından organize edilen serginin Ana Sponsoru Pimeks Group. Arkitera.com ve Mimdap.org ise iletişim sponsoru olarak katkı koymaktalar.13 Eylül tarihinde İtalyan medyasının katılacağı bir basın toplantısı ile ziyaretçilerin ilgisine sunulacak olan sergi hafta boyu sürecek etkinliklerle de katılımcı bir yapı öngörmekte. 15 Eylül gecesi düzenlenecek açılış resepsiyonuna Roma Büyükelçiliğimizin sayın temsilcilerinin yanı sıra yerel ve uluslararası sektör temsilcilerinden geniş bir katılımın olması bekleniyor.

“Contemporary” sergisi; hiçbir olasılığı göz ardı etmeden, mimarlık ile ilgili bir iletişim zemini sunmayı amaçlamakta; mimarlığın bilgi birikimine katkı koymaya dair mütevazı bir çaba olarak kendini tanımlamakta. Bu sebeple, kendisi bir sürecin ya da önceden tanımlı bir birlikteliğin son ürünü olmaktan ziyade, olası kavram ve konuların yukarıda ismi geçen mimarlık ofislerinin üretimleri ve pratikleri üzerinden tartışılabileceği bir öneri olarak sunuyor.

← Prev News ItemAUTODESK “ŞİMDİ ANKARA’DA BIM ZAMANI” (AUTODESK “IT IS TIME FOR BIM IN ANKARA”)