Biz Kimiz?

Ace Mimarlık Mühendislik Bürosu 1985’de Ankara’da kuruldu. 1995 yılından bu yana ise ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi olarak, A.Can Ersan ve Orçun Ersan yönetiminde faaliyetlerine devam etmektedir. ACE Mimarlık, işlevsellik, estetik, ekonomi, çevre, enerji etkinliği ve kullanıcı rahatlığı gibi parametlere odaklanarak en uygun çözümü sunabilmek için daimi kadrosunun yanı sıra, pek çok uzman ve yarı zamanlı profesyonelle birlikte çalışmaktadır.

 

Şirket ulusal ve uluslararası deneyimi ile mimari ve mühendislik proje hizmetleri, kentsel tasarım, proje yönetimi ve danışmanlık alanlarında etkinlik göstermektedir. ACE 1985 yılından günümüze ofis, otel, tatil köyü, konut, ticari bina projeleri gibi çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. ACE aynı zamanda Türk Serbest Mimarlar Derneği üyesi olan şirketler arasında yer almaktadır. 

 

ACE, planlama, tasarım, proje yönetim ve koordinasyonu konularını kapsayan disiplinler arası geniş bir alaanda hizmet sunmaktadır. Proje sürecinin ilk aşamalarından başlayarak, işveren ve ilgili makamlar ile koordinasyon ve işbirliği içinde yüksek standartlarda ve müşteri taleplerinin üst düzeyde göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdürmektedir.

ACE, en uygun proje çözümlerini ve danışmanlık hizmetlerini, işlev, ekonomi, estetik, sürdürülebilirlik, çevre duyarlılığı, enerji konumu ve kullanıcı konforu ilkeleri temelinde ele almakta gerçekleştirmektedir. Geçmişinde ağırlıklı olarak yüksek yoğunluklu konut alanları, kent planlaması, büyük ölçekli konut yerleşimleri, A sınıfı ofis yönetim binaları oteller, üretim tesisleri tasarım ve danışmanlığı işleri bulunan ACE yüksek konsantrasyon, azim ve disiplini ile çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında sürdürmektedir.

Planlama ve tasarım bağlamında, ofis yapıları, oteller, turizm yapıları ve konut yerleşimlerinden, tcari ve karma kullanım yapılara kadar geniş bir yelpazede sahip olduğu yerel ve uluslararası deneyim, birikim ve uzmanlığı kullanıcı ve işverenlerin hizmetine sunmaktadır. Bu kapsamda verilen hizmetler; mimari tasarım, iç mekan tasarımı, kentsel tasarım, mühendislik hizmetleri kapsamında bir uçta konsept proje aşamasından diğer uçta uygulama ve detay çizimlerine kadar bütüncül bir çevreyi içermektedir.