TAKIM

A. CAN ERSAN

Kurucu Ortak

Ahmet Can Ersan 1953 yılında Samsun’da doğdu. 1974 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. 1977 yılında Ankara Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yapı Şubesi’nde, 1980 yılında yine Ankara Belediyesinde İmar Müdürlüğü Proje Şubesi’nde proje şefliği görevini üstlendi.1984 yılında ise Altındağ Belediyesinde İmar Müdürlüğü yaptı. 1985 yılında ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Bürosu’nu kurdu.

1974 yılından beri mimarlık alanında faaliyet gösteren A. Can Ersan’ın eserlerine Beysukent’teki Angora Evleri-426900m2- , Temelli’deki Türk Konut Yerleşkesi-5000 konut-, Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası gibi projeleri örnek gösterilebilir. A. Can Ersan TMMOB ve Mimarlar Derneği 1927 üyesidir ve Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) 9. ve 10. dönem 2. başkanlık görevini üstlenmiştir. Hâlihazırda faaliyetlerine kurucusu olduğu ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi’nde devam etmektedir.

Orçun Ersan

Kurucu Ortak

Orçun Ersan 1978’de Ankara da doğdu. 2002 yılında GÜMMF Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi’ne ortak oldu. ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde yüksek lisans çalışmalarına başladı. “Avrupa Birliği Uyum Sürecinde Mimarlık Mevzuatının AB Normlarına Adaptasyonu; Bir Söylem Analizi” başlıklı tez çalışması halen devam etmektedir. Orçun Ersan, Türkiye Mühendisler Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB) komisyonlarında aktif olarak yer almış, Türk Serbest Mimarlar Derneği’nde 12. dönem yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Çeşitli yarışmalarda dereceleri olan Orçun Ersan, son olarak D-8 Projesi ile 2010 yılında proje dalında Ulusal Mimarlık Ödülü’ne aday gösterilmiştir. Halen ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi’nde Yönetici Mimar olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

NİLGÜN DENİZ

Şirket Ortağı / Mimar

Nilgün Deniz 1977’de Ankara da doğdu. 2002 yılında GÜMMF Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Naturland EcoPark&Resort Hotels renovasyon projesinde proje sorumlusu olarak görev aldı. 2003-2005 yılları arasında CHP Genel Merkez binası dekorasyon projesi , Jale Tezer Anaokulu , Altındağ Belediyesi Kültür Merkezi,Türk Patent Enstitüsü Konferans Salonu ve çeşitli özel villa dekorasyon projelerinde tasarımcı mimar olarak görev aldı. 2006’da Antalya’da Orfe Atlıspor Klübü Binicilik ,Konaklama ve Günübirlik tesisleri projesinde tasarımcı ve proje yürütücüsü olarak yer aldı.2006 yılından beri ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketin’de Proje Yürütücüsü / Mimar olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

UĞUR FURTANA

Şirket Ortağı / İdari İşler Koordinatörü / Mimar

1979’da Ankara da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara da tamamladı. 1997 de Fatih Sultan Mehmet Lisesinden mezun oldu. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Mimarlık bölümünü kazandı. Ağustos 2002 de ACE Mimarlık da çalışmaya başlayan Uğur Furtana, Ocak 2003’de okulu bitirdikten sonra da ACE Mimarlık bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

Gerta Ajazi

Şirket Ortağı / Mimari Proje Koordinatörü / Yüksek Mimar

1987 yılında Arnavutluk’ta doğdu. 2006 Mehmet Akif Koleji’nden mezun oldu. Aynı sene, Odtü Mimarlık Bolümüne başladı.  2011 yılında ODTÜ’den mezun oldu. 2012 ODTÜ Mimarlık Bölümünde tasarım üzerine yüksek lisans yaptı.  2019 yeşil bina uzmanlığını aldı (LEED AP BD+C). 2012 yılından beri ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi’nde Proje Yürütücüsü / Mimar olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Demet Açar

Mimar

1984 yılında Ankara da doğdu. 2003 yılında Başkent Lisesinden mezun olduktan sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi mimarlık bölümünü kazandı. 2008 yılında mezuniyetinin ardından bir mimarlık bürosunda çalışma hayatına başladı. 2008- 2013 yılları arasında içinde bulunduğu ekip ile yardımcı mimar olarak yarışmalarda çeşitli dereceler kazandı. ACE mimarlık ekibiyle de çalışma ve öğrenme hayatına devam etmektedir.

Sedef Yıldız

Mimari Proje Koordinatörü / Mimar

Esra Toygar

Mimari Proje Koordinatörü / Mimar

İrem Ardıç

Yüksek Mimar

Didar Çayır

Mimar

Dilya Çelen

Mimar

Aleyna Ateş

İç Mimar

Büşra Çöklü

İç Mimar

Fahri Fahrettin Karaoğlu

İç Mimar

Seda Yılmaz

İç Mimar

Neslihan Asena Can

Mimar

Merve Yücel

Mimar / İç Mimar

Zeynep Erişti

Mimar

Aydil Helin Topuz

Mimar

İlginay Akyol

Mimar

Eylül Olmuş

Mimar

Berkay Ünal

Mimar

Doğa Öykü Önen

Mimar

Cansu Ersoy

Mimar

Pelin Erzincan

Mimar

Feyza Nur Tekdemir

Mimar

Deniz Uysal

İç Mimar

Begüm Tuncel

Mimar

Sibel Kakan

Yönetici Asistanı