SET

A. CAN ERSAN

Founder Partner

Ahmet Can Ersan 1953 yılında Samsun’da doğdu. 1974 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. 1977 yılında Ankara Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yapı Şubesi’nde, 1980 yılında yine Ankara Belediyesinde İmar Müdürlüğü Proje Şubesi’nde proje şefliği görevini üstlendi.1984 yılında ise Altındağ Belediyesinde İmar Müdürlüğü yaptı. 1985 yılında ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Bürosu’nu kurdu.1974 yılından beri mimarlık alanında faaliyet gösteren A. Can Ersan’ın eserlerine Beysukent’teki Angora Evleri-426900m2- , Temelli’deki Türk Konut Yerleşkesi-5000 konut-, Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası gibi projeleri örnek gösterilebilir. A. Can Ersan TMMOB ve Mimarlar Derneği 1927 üyesidir ve Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) 9. ve 10. dönem 2. başkanlık görevini üstlenmiştir. Hâlihazırda faaliyetlerine kurucusu olduğu ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi’nde devam etmektedir.

Orçun Ersan

Founder Partner

Orçun Ersan 1978’de Ankara da doğdu. 2002 yılında GÜMMF Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi’ne ortak oldu. ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde yüksek lisans çalışmalarına başladı. “Avrupa Birliği Uyum Sürecinde Mimarlık Mevzuatının AB Normlarına Adaptasyonu; Bir Söylem Analizi” başlıklı tez çalışması halen devam etmektedir. Orçun Ersan, Türkiye Mühendisler Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB) komisyonlarında aktif olarak yer almış, Türk Serbest Mimarlar Derneği’nde 12. dönem yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Çeşitli yarışmalarda dereceleri olan Orçun Ersan, son olarak D-8 Projesi ile 2010 yılında proje dalında Ulusal Mimarlık Ödülü’ne aday gösterilmiştir. Halen ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi’nde Yönetici Mimar olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Nilgün Deniz

Partner / Interior Design Team Manager / B.Arch

Nilgün Deniz 1977’de Ankara da doğdu. 2002 yılında GÜMMF Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Naturland EcoPark&Resort Hotels renovasyon projesinde proje sorumlusu olarak görev aldı. 2003-2005 yılları arasında CHP Genel Merkez binası dekorasyon projesi , Jale Tezer Anaokulu , Altındağ Belediyesi Kültür Merkezi,Türk Patent Enstitüsü Konferans Salonu ve çeşitli özel villa dekorasyon projelerinde tasarımcı mimar olarak görev aldı. 2006’da Antalya’da Orfe Atlıspor Klübü Binicilik ,Konaklama ve Günübirlik tesisleri projesinde tasarımcı ve proje yürütücüsü olarak yer aldı.2006 yılından beri ACE Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketin’de Proje Yürütücüsü / Mimar olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Uğur Furtana

Partner / B.Arch

1979’da Ankara da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara da tamamladı. 1997 de Fatih Sultan Mehmet Lisesinden mezun oldu. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Mimarlık bölümünü kazandı. Ağustos 2002 de ACE Mimarlık da çalışmaya başlayan Uğur Furtana, Ocak 2003’de okulu bitirdikten sonra da ACE Mimarlık bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

Sedef Yıldız Topçu

Partner / Architectural Project Manager / Architect

Esra Toygar

Partner / Architectural Project Manager / Architect

Demet Açar

Process Coordinator / Architect

1984 yılında Ankara da doğdu. 2003 yılında Başkent Lisesinden mezun olduktan sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi mimarlık bölümünü kazandı. 2008 yılında mezuniyetinin ardından bir mimarlık bürosunda çalışma hayatına başladı. 2008- 2013 yılları arasında içinde bulunduğu ekip ile yardımcı mimar olarak yarışmalarda çeşitli dereceler kazandı. ACE mimarlık ekibiyle de çalışma ve öğrenme hayatına devam etmektedir.

İrem Ardıç

Partner / Architectural Project Manager / Architect (M.Arch)

Aslı Pınar Aydoğmuş

Managerial/ Financial Affairs Coordinator

Didar Çayır

Team Leader / Architect (M.Arch)

Aleyna Ateş

Team Leader / Interior Architect

Büşra Çöklü

Team Leader / Interior Architect

Fahri Fahrettin Karaoğlu

Interior Architect

Neslihan Asena Can

Team Leader/ Architect

Aydil Helin Bulut

Team Leader/ Architect

İlginay Akyol

Team Leader / Architect

Berkay Ünal

Team Leader/ Architect

Pelin Erzincan

Team Leader / Architect

Deniz Uysal

Interior Architect

Feyza Nur Tekdemir

Team Leader / Architect

Fatma Begüm Tuncel

Architect

Özgün Berk Çınar

Architect

Aybüke Öztürk Gözükara

Architect

Gökce Yıldız

Architect

Aleyna Kalkan

Architect

Simgenur Topuz

Architect

Nazlı Zeynep Köse

Architect

Melike Yücel

Architect

Simay Demirel

Architect

Betül Civek

Architect

İrem Gökdurna

Interior Architect

Mehdi Paşa

Architect

Başak İpek

Architect

Hilal Delibaş

Architect

Melis Ezgi Uygun

Architect

Miraç Aleyna Yüce

Architect

Metehan Özdemir

Architect

İrem GÖKTAŞ

Architect

Berfin Süyür

Architect

Meltem Bayram Açıkgöz

Architect

Esra Akın

Benan Parsana

Interior Architect

Sibel Kakan

Executive Assistant

Gonca Şahin

Secretary

Caner Eryılmaz

Official Chauffeur

Saniye Coşkun

Office Staff